UA-48403262-1
Baner atrakcje4 1200x400

Aerial performance, taniec Butō, koncerty, występy DJ’ów, Pole Battle, wystawy, konkursy dla publiczności i wiele więcej


LUCKY HELL – NIESAMOWITE SHOW POŁYKANIA MIECZY!

12 edycja to sporo nowości! W tym roku pierwszy raz na scenie Tattoofest wystąpi Lucky Hell z niezwykle ostrym pokazem połykania mieczy! O Lucky Hell mało kto nie słyszał, ale tym razem nie można przegapić okazji zobaczenia jej na żywo na naszej scenie podczas festiwalu! Cudowna Lucky będzie z nami dwa dni więc będziecie mieli możliwość ją poznać, pogadać i zrobić pamiątkową fotkę!

www.theluckyhell.com

instafb

 

 


Monami Frost i Anrijs Straume gośćmi TF17!

Tattoofest na 12 edycję zaprosił specjalnych gości, których chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Młodziutka i piękna Monami Frost, znana modelka i vlogerka odwiedzi Kraków razem ze swoim mężem Anrijsem Straume, który również będzie tatuował na festiwalu (piszcie szybciutko w sprawie terminu zanim będzie za późno 😉

Monami będzie z nami przez całe dwa dni, możecie wpaść do niej się przywitać, zrobić pamiątkową fotkę i również kupić u niej parę gadżetów jej własnej marki 🙂

youtube.com/monamifrost

twitter.com/xmonamifrostx

www.monamifrost.com

instafb

 

 


Fernando Oddone

oldschoolowe ręcznie malowane szyldy i znaki!

Fernando jest malarzem znaków i szyldów od 25 lat. Urodził się w Buenos Aires skąd przeprowadził się do Europy 7 lat temu. Obecnie ma swoją pracownię na Majorce.

Studiował sztukę na uniwersytecie w Buenos Aires. Swojego rzemiosła nauczył się obserwując starych mistrzów robiących odręczne znaki i szyldy oraz dekoracje na ciężarówkach.

Technika Fileteado Porteño, którą się posługuje, pochodzi z Buenos Aires z początku XX wieku. Powstała jako element produkcji w fabrykach części do wozów i ciężarówek, gdzie były również od razu malowane.

Fernando przyznaje, że kocha to co robi i malarstwo jest jego pasją i zajmuję sporą część jego życia 🙂

instafb

 

 


Doktor X Supreme Piercing

Na Tattoofeście nie mogło zabraknąć Doktora X! Przez całe dwa dni trwania konwencji Marcin zaprasza do swojego bosku na zrobienie kolczyka o jakim tylko marzyliście.

fb insta

 


Butter Cut

Butter Cut to pierwszy barbershop w Krakowie, oldschoolowe miejsce stworzone przez facetów dla facetów, czyli męskie rozmowy okraszone piwem i rumem. Stawiają na klasyczne fryzury bo moda przemija klasyka nigdy!

Na dwa dni ta wesoła ekipa przeniesie się na krakowski Tattoofest i zadbają o włosy i brody wszystkich zainteresowanych panów!

www.buttercut.pl

insta fb

 

 

 


BANANA-INK

BANANA-INK od 2010 roku uczestniczy w konwencjach, gdzie na przygotowanym stanowisku można spróbować swoich sił w wykonaniu tatuażu profesjonalnymi maszynkami na skórce z banana. Skórka z banana ma podobne właściwości skóry ludzkiej, na której można wykonać kontur, cieniowanie, wypełnianie. Saski krok po kroku tłumaczy zasady działania maszynki, zasady posługiwania się maszynką, zasady higieny.

fb

 

 

 


Kids Zone

Zadbaliśmy o atrakcję również dla najmłodszych! Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na terenie festiwalu dużą strefę dziecięcą, gdzie pod okiem profesjonalnych  i doświadczonych pedagogów rodzice mogą bez obaw pozostawić swoje dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieciaki do strefy KIDS ZONE! Dorosłym wstęp wzbroniony 😉 

 


Dominik & Karolina

Tattoofest tradycyjnie poprowadzi Dominik Mądrachowski razem z Karoliną Duszkiewicz.

Dominik jest prowadzącym na wszystkich najlepszych polskich konwencjach. Jest również menadżerem warszawskiego studia Juniorink.

Karolina, rodowita krakowianka, związana jest z pop punkową kapelą CF98 od ponad 10 lat. Jej kariera muzyczna zawiodła ją aż do finału 4 edycji programu X Factor. Jest fanką whisky i głupich żartów, kolorowych tatuaży i kotów na które na alergię 🙂

 

 


EnglishPoland