UA-48403262-1
Baner atrakcje4 1200x400

Lucky Hell – pokaz połykania mieczy, Stunt na Quadzie, art fusion, strefa chill, strefa graffiti, banana-ink, występy DJ’ów, Pole Battle, wystawy, konkursy dla publiczności, kids zone i wiele więcej


Doktor X Supreme Piercing

Na Tattoofeście nie mogło zabraknąć Doktora X! Przez całe dwa dni trwania konwencji Marcin zaprasza do swojego bosku na zrobienie kolczyka o jakim tylko marzyliście.

fb insta

 


Butter Cut

Butter Cut to pierwszy barbershop w Krakowie, oldschoolowe miejsce stworzone przez facetów dla facetów, czyli męskie rozmowy okraszone piwem i rumem. Stawiają na klasyczne fryzury bo moda przemija klasyka nigdy!

Na dwa dni ta wesoła ekipa przeniesie się na krakowski Tattoofest i zadbają o włosy i brody wszystkich zainteresowanych panów!

www.buttercut.pl

insta fb

 

 

 


BANANA-INK

BANANA-INK od 2010 roku uczestniczy w konwencjach, gdzie na przygotowanym stanowisku można spróbować swoich sił w wykonaniu tatuażu profesjonalnymi maszynkami na skórce z banana. Skórka z banana ma podobne właściwości skóry ludzkiej, na której można wykonać kontur, cieniowanie, wypełnianie. Saski krok po kroku tłumaczy zasady działania maszynki, zasady posługiwania się maszynką, zasady higieny.

fb

 

 

 


Kids Zone

Zadbaliśmy o atrakcję również dla najmłodszych! Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na terenie festiwalu dużą strefę dziecięcą, gdzie pod okiem profesjonalnych  i doświadczonych pedagogów rodzice mogą bez obaw pozostawić swoje dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieciaki do strefy KIDS ZONE! Dorosłym wstęp wzbroniony 😉 

 


Dominik & Karolina

Tattoofest tradycyjnie poprowadzi Dominik Mądrachowski razem z Karoliną Duszkiewicz.

Dominik jest prowadzącym na wszystkich najlepszych polskich konwencjach. Jest również menadżerem warszawskiego studia Juniorink.

Karolina, rodowita krakowianka, związana jest z pop punkową kapelą CF98 od ponad 10 lat. Jej kariera muzyczna zawiodła ją aż do finału 4 edycji programu X Factor. Jest fanką whisky i głupich żartów, kolorowych tatuaży i kotów na które na alergię 🙂

 

 


EnglishPoland