UA-48403262-1
Baner atrakcje4 1200x400

Lucky Hell – pokaz połykania mieczy, Stunt na Quadzie, art fusion, strefa chill, strefa graffiti, banana-ink, występy DJ’ów, Pole Battle, wystawy, konkursy dla publiczności, kids zone i wiele więcej


LOTERIA! DO WYGRANIA BONY NA TATUAŻ O WARTOŚCI 2x1000zł!

Kolejny raz Kult Tattoo Fest ma dla was niespodziankę! Podczas Tattoofestu będziecie mieli okazję wziąć udział w loterii, w której do wygrania będą dwa bony na tatuaż – każdy o wartości 1000zł. Co trzeba zrobić żeby wziąć w niej udział? Każdy kto zakupi bilet (zarówno na miejscu jak i w przedsprzedaży), dostaje przy kasie specjalny numerek. W sobotę o godzinie 15:50 oraz w niedzielę o 13:30 odbędzie się losowanie. Warunkiem odebrania nagrody jest obecność pod sceną w momencie wyczytania szczęśliwego numerka. W razie nieobecności takiej osoby, powtarzamy losowanie.
Jak widać to nic trudnego – wystarczy trochę szczęścia! <3 

 

 


EKSTREMALNY POKAZ BY LEO STUNT!

Na naszej liście tegorocznych atrakcji pojawiła się nowa pozycja, która przypadnie do gustu absolutnie każdemu! W naszej strefie outdoor chill zone zobaczycie 3 razy dziennie pokazy Stunt na Quadzie!

Leszek „Leo” Gołaszewski to pełen pasji zawodnik StuntRidingowy, który dzięki swojemu doświadczeniu potrafi zapewnić naprawdę ekstremalną rozrywkę!

Pokazy będziecie mogli zobaczyć w sobotę w godzinach: 13:30, 16:00 i 18:45 i w niedzielę: 12:30, 14:00 i 17:00

Poniżej mała zajawka:

www.facebook.com/leostuntofficial

www.leostunt.com


 


YOU WANNA RIDE!?

„You wanna ride?!” pod tym hasłem w tym roku odbędzie się nasze tatuatorskie Art Fusion. Jak co roku dajemy wybitnym tatuatorom do pomalowania deski, silikonowe ręce, buty, drewniane litery, czaszki z tworzywa sztucznego, a w tym roku mamy coś nowego – oldschoolowe kaski motocyklowe! Przedmioty te wystawiamy na licytacje na cele charytatywne.

Do tego zadania wybraliśmy:

Kreatives, Jessica Svartvit, Belmir Huskic, Tamás Király, Denis Galocha, Gordo Letters, Lonner, Badi, Katarzyna Krutak, Krzysztof Sawicki

Cały proces malowania czaszek będziecie mogli zobaczyć na żywo w sobotę między godziną 12:00 a 15:00 zaraz koło sceny, natomiast licytacja tych małych dzieł sztuki odbędzie się w niedziele o 15:30.
Zapraszamy do wspólnej zabawy bo cel jak co roku jest szczytny. 

 


POLE DANCE SHOW!!

W tym roku na naszą scenę wracają niesamowite dziewczyny z Fly Art! Mocne i pełne wrażeń pole dance show tych pięknych dziewczyn, o ciałach ze stali, zostanie na pewno długo w Waszej pamięci.

www.flyartstudio.pl

www.facebook.com/FlyArtPoleDanceStudio

 


MAŁE NAJEDZENI FEST NA TATTOOFEST!

W tym roku w strefie gastro czeka na zwiedzających wyjątkowa niespodzianka! Na 12 edycję zaprosiliśmy do współpracy fantastyczne dziewczyny Kasię i Magdę, które organizują najlepszą imprezę kulinarną w Krakowie! „Najedzeni Fest” to festiwal gdzie prezentowane są najciekawsze inicjatywy kulinarne, w tym restauracje i bary, a także inne mały i lokalne wytwórnie. Pierwszy weekend czerwca to niepowtarzalna okazja gdzie w jednym miejscu będzie można zaliczyć dwie wyjątkowe krakowskie imprezy!


A oto lista food trucków i wystawców, u których będziecie mieli szansę spróbować najlepszych przysmaków:
PIcie:
JOHN-LEMON POLSKA
Tłocznia Owoców Pawłowski
Funky Donkey Cafe
Trzech Kumpli – Browar Lotny

Jedzenie:
Hummus Amamamusi
Vegab
Papuvege
Hurry Curry Kraków
Sekret Smaku
Farma Burgerownia Roślinna
Lady’s FOOD TRUCK – naleśniki
Rozbrykana Owca i Spółka
Mazaya falafel
Lody Si Gela
Frutopia
Mr. Gryz
Najlepsze Frytki w Mieście
zaParowani pierożki dim sum
zapieksownia
Luki Food Truck

Śledźcie bieżące informację na wydarzeniu: facebook.com/events

 


WYSTAWA MALARSTWA ŁUKASZA BAMA KACZMARKA

Łukasz BAM Kaczmarek to charyzmatyczny tatuator o rozpoznawalnym, pełnym żywych kolorów i grubych konturów stylu, pracujący na co dzień w swoim studiu „Life is good” w Warszawie.
W wolnych chwilach BAM przenosi swoje fantazje na płótno tworząc niesamowite kompozycje będące często kolażem abstrakcyjnych wizji i motywów zwierzęcych. Jego prace podziwiać można było w galeriach w całej Polsce, a w 2016 roku również na cyklu wystaw i eventów z serii „Sztuka i tatuaż”, z którą odwiedził Łódź, Poznań, Gdańsk i Warszawę.
W tym roku, po raz kolejny Maciej Michalak we współpracy z Tattoofest zaprezentuje wystawę najnowszych prac Łukasza podczas XII Tattoofest Convention w Krakowie.
Wystawę zainauguruje sam artysta w dniu 3 czerwca o godzinie 15:00 podczas krakowskiego konwentu.
Serdecznie zapraszamy na wystawę.

Inkingz zaprasza! 

 


ALL STARS GUEST SPOT – KULT TATTOO FEST 2 CZERWCA

2 czerwca zapraszamy Was na akcję, która będzie doskonałym wprowadzeniem do Tattoofest.
W studio Kult TF w Jubilacie odbędzie się „All Stars Guest Spot” – na dwunastu stanowiskach tatuować będą nasi goście, niesamowici artyści, wśród których znajda się między innymi:
– Belmir Huskic https://www.facebook.com/belmoxoxo
– Davee Blows https://www.instagram.com/daveeblows/
– Anrjis Straume https://www.facebook.com/anrijstraume
– Robert Borbas https://www.instagram.com/grindesign_tattoo/
– Kreatyves https://www.facebook.com/kreatyves , https://www.instagram.com/kreatyves/
– Gordo Letters https://www.facebook.com/Gordotatuador
– Aleksandr Miheenko https://www.instagram.com/aleksandr_miheenko/
– Kuba Kujawa https://www.instagram.com/kuba_kujawa/
– Jubs https://www.facebook.com/jubsssscontraseptik
– Ed Zlotin https://www.facebook.com/Edzlotintattoo
– Nastia Zlotin https://www.facebook.com/Nastia-Zlotin-Tattoo-Art-793413604059831

Każdy z was może załapać się na tatuaż od jednych z najlepszych tatuatorów na świecie.

Śledź wydarzenie: facebook.com/events

 

 


STREFA GRAFFITI – DOŁĄCZ DO NAS!

Strefa graffiti to już stała atrakcja Tattoofestu i dla wielu fanów i znawców tematu, niezła gratka. W tym roku, na ścianie główniej będzie można zobaczyć w akcji:

NESH, RIAM, ELROI, STRICTE

Ale to nie wszystko! Każdy, kto ma ochotę pomalować, będzie miał taką możliwość, bo dostępnych będzie kilka mniejszych ścianek! Farby i cały potrzebny sprzęt mamy, więc weźcie ze sobą sporo pozytywnej energii i fajny pomysł 😉

 

 


3 WYJĄTKOWYCH ARTYSTÓW TATUUJĄCYCH W TECHNIKACH TRADYCYJNYCH

Tattoofest jak co roku stawia również na edukacyjny element festiwalu. Przedstawiamy tematykę tatuażu z wielu stron i zawsze staramy się pokazać skąd tatuaż się wywodzi i jaka była jego pierwotna forma. Również w tym roku nie mogło zabraknąć powrotu do korzeni. Zaprosiliśmy trzech znanych i wybitnych artystów tatuujących w technikach tradycyjnych.

Albar Tikam

Max Native

Karolina Czaja

Wszystkich artystów można będzie na żywo zobaczyć na Tattoofest i przyjrzeć się jak pierwotnie były wykonywane tatuaże. Jest to również niepowtarzalna okazja, żeby zrobić sobie tradycyjny tatuaż w Krakowie u najlepszych mistrzów w swoich technikach! Kontaktujcie się z nimi bezpośrednio w sprawie terminu zanim będzie za późno!

 

 


LUCKY HELL – NIESAMOWITE SHOW POŁYKANIA MIECZY!

12 edycja to sporo nowości! W tym roku pierwszy raz na scenie Tattoofest wystąpi Lucky Hell z niezwykle ostrym pokazem połykania mieczy! O Lucky Hell mało kto nie słyszał, ale tym razem nie można przegapić okazji zobaczenia jej na żywo na naszej scenie podczas festiwalu! Cudowna Lucky będzie z nami dwa dni, więc będziecie mieli możliwość ją poznać, pogadać i zrobić pamiątkową fotkę czy zdobyć plakat z autografem!

www.theluckyhell.com

instafb

 

 


Monami Frost i Anrijs Straume gośćmi TF17!

Tattoofest na 12 edycję zaprosił specjalnych gości, których chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Młodziutka i piękna Monami Frost, znana modelka i vlogerka odwiedzi Kraków razem ze swoim mężem Anrijsem Straume, który również będzie tatuował na festiwalu (piszcie szybciutko w sprawie terminu zanim będzie za późno 😉

Monami będzie z nami przez całe dwa dni, możecie wpaść do niej się przywitać, zrobić pamiątkową fotkę i również kupić u niej parę gadżetów jej własnej marki 🙂

youtube.com/monamifrost

twitter.com/xmonamifrostx

www.monamifrost.com

instafb

 

 


Fernando Oddone

oldschoolowe ręcznie malowane szyldy i znaki!

Fernando jest malarzem znaków i szyldów od 25 lat. Urodził się w Buenos Aires skąd przeprowadził się do Europy 7 lat temu. Obecnie ma swoją pracownię na Majorce.

Studiował sztukę na uniwersytecie w Buenos Aires. Swojego rzemiosła nauczył się obserwując starych mistrzów robiących odręczne znaki i szyldy oraz dekoracje na ciężarówkach.

Technika Fileteado Porteño, którą się posługuje, pochodzi z Buenos Aires z początku XX wieku. Powstała jako element produkcji w fabrykach części do wozów i ciężarówek, gdzie były również od razu malowane.

Fernando przyznaje, że kocha to co robi i malarstwo jest jego pasją i zajmuję sporą część jego życia 🙂

instafb

 

 


DJ-e

Strefę chill zone jak co roku będzie umilać ekipa lokalnych DJ-ów.

Zagają między innymi:

★ GEST (Narrenhaus)
https://soundcloud.com/narrenhaus
★ Zesty Zest (Hype City 83)
https://www.facebook.com/zest.official
http://tinyurl.com/ztddlq3
★ Leeway (Hype City 83)
https://www.facebook.com/mrleeway
http://bit.ly/2nkCVME

 


Before i After party w Forum Przestrzenie!

2 czerwca – TATTOOFEST 2017 BEFORE PARTY

już od godziny 20:00 witamy się z gośćmi przybyłymi na konwencję tatuażu TATTOOFEST 2017 w kultowym już miejscu w Krakowie, które pokochaliście tak jak my, czyli FORUM Przestrzenie!!

Właśnie wtedy będziecie mieli okazję spotkać się i porozmawiać z tatuatorami oraz innymi gwiazdami zaproszonymi na konwencję, a uwierzcie – nie każdy będzie miał taką możliwość.
Poza tym Forum gwarantuje idealne warunki do rozmów, chilloutu na forumowych leżakach, czy po prostu poczucia powiewu lekkiego letniego wiatru, siedząc i spoglądając na Wisłę i Zamek Królewski na Wawelu.

Ponadto będą oczywiście dobre regionalne piwa o bardzo alternatywnych smakach, polska zimna wódka oraz coś dobrego do zjedzenia na miejscu – dzięki forumowym Kucharzom.
Czas będzie umilać także muzyka grana przez znanych i lubianych Dj’ów.

3 czerwca – TATTOOFEST 2017 AFTER PARTY

powtórka z dnia poprzedniego ,tylko tym razem każdy już się lepiej zna i czas mija jaszcze milej i szybciej.

Do zobaczenia! Więcej informacji na:

facebook.com/events

 


Doktor X Supreme Piercing

Na Tattoofeście nie mogło zabraknąć Doktora X! Przez całe dwa dni trwania konwencji Marcin zaprasza do swojego bosku na zrobienie kolczyka o jakim tylko marzyliście.

fb insta

 


Butter Cut

Butter Cut to pierwszy barbershop w Krakowie, oldschoolowe miejsce stworzone przez facetów dla facetów, czyli męskie rozmowy okraszone piwem i rumem. Stawiają na klasyczne fryzury bo moda przemija klasyka nigdy!

Na dwa dni ta wesoła ekipa przeniesie się na krakowski Tattoofest i zadbają o włosy i brody wszystkich zainteresowanych panów!

www.buttercut.pl

insta fb

 

 

 


BANANA-INK

BANANA-INK od 2010 roku uczestniczy w konwencjach, gdzie na przygotowanym stanowisku można spróbować swoich sił w wykonaniu tatuażu profesjonalnymi maszynkami na skórce z banana. Skórka z banana ma podobne właściwości skóry ludzkiej, na której można wykonać kontur, cieniowanie, wypełnianie. Saski krok po kroku tłumaczy zasady działania maszynki, zasady posługiwania się maszynką, zasady higieny.

fb

 

 

 


Kids Zone

Zadbaliśmy o atrakcję również dla najmłodszych! Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na terenie festiwalu dużą strefę dziecięcą, gdzie pod okiem profesjonalnych  i doświadczonych pedagogów rodzice mogą bez obaw pozostawić swoje dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieciaki do strefy KIDS ZONE! Dorosłym wstęp wzbroniony 😉 

 


Dominik & Karolina

Tattoofest tradycyjnie poprowadzi Dominik Mądrachowski razem z Karoliną Duszkiewicz.

Dominik jest prowadzącym na wszystkich najlepszych polskich konwencjach. Jest również menadżerem warszawskiego studia Juniorink.

Karolina, rodowita krakowianka, związana jest z pop punkową kapelą CF98 od ponad 10 lat. Jej kariera muzyczna zawiodła ją aż do finału 4 edycji programu X Factor. Jest fanką whisky i głupich żartów, kolorowych tatuaży i kotów na które na alergię 🙂

 

 


EnglishPoland