UA-48403262-1

TFB CLOTHING

Pomysł koszulek z projektami tatuatorów zrodził się w 2009 roku. Odzież sygnowana logiem TFB clothing odzwierciedla talent i wszechstronność projektujących ją artystów. Współpracujemy z topowymi tatuatorami z różnych zakątków świata pokazując indywidualny charakter ich twórczości. Chcemy sprawiać radość klientom, dając im wyjątkowy i unikatowy produkt, ponieważ za każdą koszulką kryje się historia i prawdziwi ludzie.

www.TFBclothing.com

www.facebook.com/TFBclothing

 

 

KWADRON TATTOO STORE

Firma zrodziła się z potrzeb tatuatorów stawiających swoje kroki z tym fachu pod koniec lat 90. Samodzielne wykonywanie maszyn, rur i dziobów pozwoliło zdobyć duże doświadczenie produkcyjne. Od 2000 roku do ich oferty trafiły tusze i igły sprowadzane z zagranicy. Obecnie to największy polski sklep z kompleksowym zaopatrzeniem dla studiów tatuażu, który zyskał uznanie nie tylko w kraju ale i w Europie, gdzie posiada wielu dystrybutorów.

www.kwadron.pl

www.facebook.com/kwadrontattoostore

www.facebook.com/KWADRON

 

EBOLA SHOP CRACOW

Tradycja firmy sięga końca lat 80., gdy właściciel, początkowo hobbistycznie i na własny użytek zaczął wykonywać własnoręcznie nadruki na koszulkach,  odbijając wzory od szablonu. Obecnie Ebola to nie tylko niezniszczalne nadruki wykonane ręcznie metodą sitodruku, ale też oryginalne nawiązujące do rock’n’rolla, sajko i punk rocka projekty.  

www.ebola.pl

www.facebook.com/ebolashop

 

GLOVESTAR

Robimy rzeczy dla wyjątkowych ludzi o mrocznych duszach i niepokornych umysłach.
Naszą misją jest zapewnienie wam wyjątkowych produktów w przystępnych cenach,
abyście mogli kupić je komuś w prezencie lub sobie.
Oprócz tego lubimy pizzę, koty i tatuaże.
Pozdrawiamy i zapraszamy do naszego stoiska, mamy darmowe cukierki!
Ekipa Glovestar

www.glovestar.pl

www.facebook.com/Glovestar

 

EASYTATTOO/EASYPIERCING/EASYCLEANING

Profesjonalne produkty do wygodnej i skutecznej pielęgnacji tatuażu i piercingu, a także do utrzymania czystości w studiu tatuażu. Produkty wytwarzane są we Francji pod ścisłą farmaceutyczną i dermatologiczną kontrolą. Nie zawierają parabenów. Flagowym produktem tej firmy jest bardzo popularny krem do pielęgnacji tatuażu Easytattoo. Kosmetyki rekomendowane przez najlepszych tatuatorów, dostępne w większości studiów tatuażu w Polsce.

www.easytattoo.pl

www.facebook.com/EasytattooPl

NOT NICE – ZABAWKI Z CHARAKTEREM!

„Firma powstała jako wyraz buntu przeciw słodkim zabaweczkom oraz milusim ubrankom. Nie znajdziecie u nas słodziaków, przytulaków, milusich czapuń czy uładzonych ubranek. Tutaj rządzi styl hoodlum podszyty makabreską!

Wszystko, co oddajemy w Wasze ręce jest wykonane od początku do końca w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, żeby sprostać najwyższym standardom oraz udowodnić, że nie tylko zabawki oraz ubranka produkowane masowo przez wielkie firmy korporacyjne mają racje bytu.

www.facebook.com/NOT.NICE.face

HOT BALL CLOTHING

Hot Ball Clothing oferuje wysokiej jakości ciuchy dla tych trochę mniej „grzecznych” osób – nie ma tutaj miejsca dla polityki ani religii, wstęp ma tylko Rock ‚N’ Roll! Wspieramy lokalne przedsięwzięcia i nasi producenci są na tyle blisko, że mamy pewność, iż przestrzegają praw człowieka oraz zapewniają odpowiednie warunki pracy oraz płace. Zdecydowaliśmy się produkować odzież dla dzieci, ale nie zgadzamy się na to, aby dzieci pracowały dla naszego zysku, dlatego nasze produkty są wytwarzane jedynie w Polsce oraz innych krajach europejskich. Pamiętajcie o tym – świadoma konsumpcja wpływa na nową jakość życia!

www.hotball.pl

 

 

EnglishPoland