UA-48403262-1

EBOLA SHOP CRACOW

Tradycja firmy sięga końca lat 80., gdy właściciel, początkowo hobbistycznie i na własny użytek zaczął wykonywać własnoręcznie nadruki na koszulkach,  odbijając wzory od szablonu. Obecnie Ebola to nie tylko niezniszczalne nadruki wykonane ręcznie metodą sitodruku, ale też oryginalne nawiązujące do rock’n’rolla, sajko i punk rocka projekty.  

www.ebola.pl

www.facebook.com/ebolashop

 

LENU ART

Andrzeja ‚Leńu’ Leńczuka nikomu w naszej branży  przedstawiać nie trzeba. Tatuaże jego wykonania to niezaprzeczalna marka sama w sobie. Tatuatorzy i miłośnicy jego twórczości będą mieli okazję podczas naszego festiwalu kupić  ręcznie robione i sygnowane nazwiskiem twórcy maszynki do tatuażu, printy i t-shirty z autorskimi projektami Andrzeja.

www.LenuAart.com

www.facebook.com/Lenuartcom

 


GLOVESTAR

W Glovestar ubierzecie się niemal od stóp do głów! W ich ofercie znajdziecie bardzo szeroki wybór biżuterii do piercingu, plugów i tuneli, torby i wszelkiego typu akcesoria i gadżety.  Koniecznie sprawdźcie też t-shirty i bluzy z nadrukami w klimacie tatuatorskim, nawiązujące do meksykańskiego kultu Santa Muerte czy klimatu z filmów grozy.

www.glovestar.pl

www.facebook.com/Glovestar

 

CYBER TATTOO FACTORY

Firma zrodziła się z potrzeb tatuatorów stawiających swoje kroki z tym fachu pod koniec lat 90. Samodzielne wykonywanie maszyn, rur i dziobów pozwoliło zdobyć duże doświadczenie produkcyjne. Od 2000 roku do oferty CTF trafiły tusze i igły sprowadzane z zagranicy. Obecnie to największy polski sklep z kompleksowym zaopatrzeniem dla studiów tatuażu, który zyskał uznanie nie tylko w kraju ale i w Europie, gdzie posiada wielu dystrybutorów.

www.cybertattoo.pl

www.facebook.com/KWADRON

 


EASYTATTOO/EASYPIERCING/EASYCLEANING

Profesjonalne produkty do wygodnej i skutecznej pielęgnacji tatuażu i piercingu, a także do utrzymania czystości w studiu tatuażu. Produkty wytwarzane są we Francji pod ścisłą farmaceutyczną i dermatologiczną kontrolą. Nie zawierają parabenów. Flagowym produktem tej firmy jest bardzo popularny krem do pielęgnacji tatuażu Easytattoo. Kosmetyki rekomendowane przez najlepszych tatuatorów, dostępne w większości studiów tatuażu w Polsce.

www.easytattoo.pl

www.facebook.com/EasytattooPl

 

 

ARIF.PL

„Piercing ma jeden adres! Tworzymy jedną z wiodących firmy tego typu na polskim rynku. Zajmujemy się piercingiem w pełnym tego słowa znaczeniu, tworząc coś wyjątkowego – hurtownię, sklep internetowy, stacjonarny oraz salon piercingu i modyfikacji – wszystko w jednym miejscu. ARIF to nie tylko sprzedaż detaliczna, ale przede wszystkim oferta hurtowa. Dla salonów i sklepów oferujemy pakiety kolczyków oraz korzystne rabaty, dzięki którym uzyskacie bezkonkurencyjne ceny.”

www.arif.pl

www.facebook.com/Arifpl

Kanał YouTube

 

 


TFB CLOTHING

Pomysł koszulek z projektami tatuatorów zrodził się w 2009 roku. Odzież sygnowana logiem TFB clothing odzwierciedla talent i wszechstronność projektujących ją artystów. Współpracujemy z topowymi tatuatorami z różnych zakątków świata pokazując indywidualny charakter ich twórczości. Chcemy sprawiać radość klientom, dając im wyjątkowy i unikatowy produkt, ponieważ za każdą koszulką kryje się historia i prawdziwi ludzie.

www.TFBclothing.com

www.facebook.com/TFBclothing

 

 

ALTER FAMILIA

„To najmłodszy internetowy sklep z kolczykami – działamy od 2014 roku. Stale poszerzamy swój asortyment. Alter Familia jest sklepem z największą ofertą plugów akrylowych z różnymi wzorami i zdjęciami. Oprócz tego kolczyki do wszystkich części ciała. Serdecznie zapraszamy do Naszego boksu na zakupy, a także do kontaktu.”

W skład Alter Familii wchodzą: piercer Łukasz oraz dredmaker Laura.

www.alterfamilia.com

www.facebook.com/alterfamilia

 

 


NOT NICE – ZABAWKI Z CHARAKTEREM!

„Firma powstała jako wyraz buntu przeciw słodkim zabaweczkom oraz milusim ubrankom. Nie znajdziecie u nas słodziaków, przytulaków, milusich czapuń czy uładzonych ubranek. Tutaj rządzi styl hoodlum podszyty makabreską!

Wszystko, co oddajemy w Wasze ręce jest wykonane od początku do końca w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, żeby sprostać najwyższym standardom oraz udowodnić, że nie tylko zabawki oraz ubranka produkowane masowo przez wielkie firmy korporacyjne mają racje bytu.

 

www.facebook.com/NOT.NICE.face

HOT BALL CLOTHING

Hot Ball Clothing oferuje wysokiej jakości ciuchy dla tych trochę mniej „grzecznych” osób – nie ma tutaj miejsca dla polityki ani religii, wstęp ma tylko Rock ‚N’ Roll! Wspieramy lokalne przedsięwzięcia i nasi producenci są na tyle blisko, że mamy pewność, iż przestrzegają praw człowieka oraz zapewniają odpowiednie warunki pracy oraz płace. Zdecydowaliśmy się produkować odzież dla dzieci, ale nie zgadzamy się na to, aby dzieci pracowały dla naszego zysku, dlatego nasze produkty są wytwarzane jedynie w Polsce oraz innych krajach europejskich. Pamiętajcie o tym – świadoma konsumpcja wpływa na nową jakość życia!

www.hotball.pl

 

EnglishPoland