UA-48403262-1

TFB CLOTHING

Pomysł koszulek z projektami tatuatorów zrodził się w 2009 roku. Odzież sygnowana logiem TFB clothing odzwierciedla talent i wszechstronność projektujących ją artystów. Współpracujemy z topowymi tatuatorami z różnych zakątków świata pokazując indywidualny charakter ich twórczości. Chcemy sprawiać radość klientom, dając im wyjątkowy i unikatowy produkt, ponieważ za każdą koszulką kryje się historia i prawdziwi ludzie.

www.TFBclothing.com

www.facebook.com/TFBclothing

 

 

KWADRON TATTOO STORE

Firma zrodziła się z potrzeb tatuatorów stawiających swoje kroki z tym fachu pod koniec lat 90. Samodzielne wykonywanie maszyn, rur i dziobów pozwoliło zdobyć duże doświadczenie produkcyjne. Od 2000 roku do ich oferty trafiły tusze i igły sprowadzane z zagranicy. Obecnie to największy polski sklep z kompleksowym zaopatrzeniem dla studiów tatuażu, który zyskał uznanie nie tylko w kraju ale i w Europie, gdzie posiada wielu dystrybutorów.

www.kwadron.pl

www.facebook.com/kwadrontattoostore

www.facebook.com/KWADRON

 

EBOLA SHOP CRACOW

Tradycja firmy sięga końca lat 80., gdy właściciel, początkowo hobbistycznie i na własny użytek zaczął wykonywać własnoręcznie nadruki na koszulkach,  odbijając wzory od szablonu. Obecnie Ebola to nie tylko niezniszczalne nadruki wykonane ręcznie metodą sitodruku, ale też oryginalne nawiązujące do rock’n’rolla, sajko i punk rocka projekty.  

www.ebola.pl

www.facebook.com/ebolashop

 

GLOVESTAR

Robimy rzeczy dla wyjątkowych ludzi o mrocznych duszach i niepokornych umysłach.
Naszą misją jest zapewnienie wam wyjątkowych produktów w przystępnych cenach,
abyście mogli kupić je komuś w prezencie lub sobie.
Oprócz tego lubimy pizzę, koty i tatuaże.
Pozdrawiamy i zapraszamy do naszego stoiska, mamy darmowe cukierki!
Ekipa Glovestar

www.glovestar.pl

www.facebook.com/Glovestar

 

EASYTATTOO/ EASYPIERCING/ EASYCLEANING

Profesjonalne produkty do wygodnej i skutecznej pielęgnacji tatuażu i piercingu, a także do utrzymania czystości w studiu tatuażu. Produkty wytwarzane są we Francji pod ścisłą farmaceutyczną i dermatologiczną kontrolą. Nie zawierają parabenów. Flagowym produktem tej firmy jest bardzo popularny krem do pielęgnacji tatuażu Easytattoo. Kosmetyki rekomendowane przez najlepszych tatuatorów, dostępne w większości studiów tatuażu w Polsce.

www.easytattoo.pl

www.facebook.com/EasytattooPl

MARTYNA MŁYNARCZYK

Martyna Młynarczyk – projektantka, laureatka licznych konkursów modowych, ukończyła Projektowanie Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektuję ubrania, akcesoria oraz biżuterię. W swoich kolekcjach stara się połączyć nowe rozwiązania technologiczne z funkcjonalnością i  estetyką. Równowaga pomiędzy powyższym elementami jest głównym wyznacznikiem jej designu. Martyna stara się, aby kobieta w jej ubraniach i biżuterii poczuła odrobinę szaleństwa zachowując jednocześnie kobiecą zmysłowość. Podczas Tattoofestu zaprezentuję nową kolekcję bielizny i biżuterii ze skóry.

facebook.com/mlynarczykmartyna

 

HOT BALL CLOTHING

Hot Ball Clothing oferuje wysokiej jakości ciuchy dla tych trochę mniej „grzecznych” osób – nie ma tutaj miejsca dla polityki ani religii, wstęp ma tylko Rock ‚N’ Roll! Wspieramy lokalne przedsięwzięcia i nasi producenci są na tyle blisko, że mamy pewność, iż przestrzegają praw człowieka oraz zapewniają odpowiednie warunki pracy oraz płace. Zdecydowaliśmy się produkować odzież dla dzieci, ale nie zgadzamy się na to, aby dzieci pracowały dla naszego zysku, dlatego nasze produkty są wytwarzane jedynie w Polsce oraz innych krajach europejskich. Pamiętajcie o tym – świadoma konsumpcja wpływa na nową jakość życia!

www.hotball.pl

 

HARD BEANS APRONS

W zeszłym roku postanowiliśmy wyjść na przeciw potrzeb artystów i zaczęliśmy projektować, i szyć spersonalizowane fartuchy na indywidualne zamówienia. Dodatkowo oferujemy fartuchy dla baristów i barberów.

 

www.hardbeansaprons.com

www.facebook.com/hardbeansaprons

www.instagram.com/hardbeansaprons

 

KAHAKI BIKES

Kahaki to krakowska ekipa, która w świecie customowych rowerów siedzi od dawna. Robią własne ramy i części, montują rowery, przerabiają i chętnie podejmują się najdziwniejszych wyzwań.

Na Tattoofest pojawią się z kilkoma propozycjami swoich rowerów, do których będzie można się przymierzyć a nawet na nich pojeździć.
Koniecznie musicie odwiedzić ich stoisko.

www.kahaki.pl
www.facebook.com/KahakiBikes

 

Błędy młodości – laserowe usuwanie tatuaży

Popełnianie błędów leży w naturze człowieka – my sprawimy, że te na skórze będą jedynie lekcją, a nie pamiątką na całe życie.

Działamy w strategicznych miejscach na mapie Polski i współpracujemy z najlepszymi studiami tatuażu. Lasery sygnowane naszym logo znajdziecie w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Rybniku, Lublinie oraz w Gdańsku.

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem do laserowego usuwania tatuaży. Profesjonalny laser Q-SWITCH gwarantuje minimalizację skutków ubocznych oraz szybki i bezpieczny zabieg, który nie wymaga znieczulenia miejscowego. Pozwala na komfortowe usuwanie tatuaży utrzymanych w szarościach oraz kolorowych. Zapewniamy najwyższy standard obsługi klienta, cenę i ilość zabiegów ustalamy indywidualnie. Na Tattoofeście odpowiemy na wszystkie pytania i na miejscu wykonamy zabieg!

wwwbledy-mlodosci.pl
www.facebook.com/bledymlodosci

 


EnglishPoland