Loading...

11 edycja Tattoofest już za nami – emocje nadal nie opadły i chcielibyśmy przede wszystkim Wam podziękować za zaufanie jakim nas darzycie, za motywację jaką nam dajecie oraz za to, że te dwa dni w roku stają są magiczne.

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę artystów, wystawców, jurorów, artystów scenicznych: The Fuel Girls, Sany Sakury, Yota v Yote oraz Maćka Michalaka i Kuby Kujawy za stworzenie niesamowitej wystawy. Podziękowania należą się także DJ’om, wystawcom strefy gastronomicznej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji Graffiti Jam. Dziękujemy za stworzenie jednaj wielkiej rodziny – BRAWO WY. To, że tak licznie przybyliście, pokazało nam także, że decyzja o zmianie miejsca rok temu była dobra i Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków to jest właśnie to.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni firmie KWADRON oraz Cheyenne Professional Tattoo Equipment – dziękujemy za wsparcie!
Sakana Sushi Bar Kraków, LOKALNI, MasterSound, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”,TFB clothing – dzięki takim partnerom jak Wy chcemy żeby nasze wydarzenie, co rok było tylko lepsze i lepsze.
FORUM Przestrzenie – dziękujemy za umożliwienie zrobienie before i jak się okazało dwóch afterów!! (tak, tak dwóch afterów) – to były niesamowite wieczory i poranki.
Do zobaczenia – #12thTattoofestKrakow 3-4.06.2017!!!

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystów,
aktualnie mamy zaszczyt gościć ich blisko 400!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2018-01-08T10:44:24+01:00