Loading...

Pragniemy serdecznie podziękować, że byliście z nami w tym roku. Cieszymy się, że wydarzenie spotkało się z tak dobrym odbiorem. Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego wydarzenia przez cały weekend. Doceniamy to, jak wiele osób przyjechało do nas nie tylko z Krakowa, ale też z różnych części Polski, jak i innych krajów! Dziękujemy artystom i artystkom z Austrii, Węgier, Słowacji, Szwajcarii, Niemiec, Grecji, Czech, Włoch, Francji, Szkocji, Rumunii, reprezentacji z Tajwanu, Litwy, Kanady, Ukrainy, Anglii, Holandii, Chile i wszystkim, którzy byli z nami w ten weekend!

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, którzy wspierali nas zarówno podczas tworzenia tego wydarzenia, jak i podczas jego trwania! Dziękujemy również wszystkim wystawcom, których stoiska znalazły się na tegorocznej edycji Tattoofestu!

Specjalne podziękowania należą się tegorocznemu składowi jury oraz wszystkim specjalistom, którzy dbali o sprawny przebieg konkursów na najlepsze tatuaże i w pocie czoła, z pełnym zaangażowaniem, godzinami oceniali Wasze zgłoszone prace.

Cieszymy, że byliście z nami! Dzięki temu, mamy chęć tworzenia coraz lepszego wydarzenia z roku na rok. Bez was nie byłoby to możliwe. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystek i artystów, aktualnie mamy zaszczyt gościć ich ponad 500!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2024-06-17T15:11:33+02:00