Loading...

DJ Bambus

Jest jednym z prekursorów sztuki DJ’ingu na Śląsku.

W latach 90-tych pracował z zespołem 3-x Klan, później współtworzył oba albumy Paktofoniki, składankę „Usta Miasta Kast” i „19 Południk –  Własnym Torem” oraz płyty Pijanych Powietrzem, MCF i debiut Projektora.

Do 2017 roku był także oficjalnym członkiem składu Pokahontaz, z którym wydali kilka albumów. Scratche i cuty w wykonaniu DJ-a Bambusa znalazły się ponadto na płytach takich wykonawców jak: Buka, DonGURALesko, Lilu, Miuosh czy Rahim.

Koncerty i imprezy są żywiołem Bambusa. Jego sety przesiąknięte są starym hip-hopem, pozostając przy tym bardzo tanecznymi, o czym przekonacie się już podczas TF (a także 8 czerwca na afterze w Hevre).

Fot. Kuba Dobek

DJ GramWręku 

Jest z nami od 10. edycji festiwalu.  To właśnie przy jego setach, przesiąkniętych klubowymi wibracjami, zawsze drży „parkiet” strefy outdoorowej na TATTOOFEST. Nie mogło go zabraknąć i w tym roku!

Porywa wszystkich swoimi house’owymi rytmami, pływa po dźwiękach bassline’owych, dobrze się czuje w klimatach jungle, breakbeats i liquidowej odmianie Drum and Bass.

GramWręku gwarantuje energiczny i niepowtarzalny muzyczny klimat każdego wydarzenia, dlatego to on oficjalnie rozpocznie imprezę i przywita gości na beforze w Hevre, a także zagra w niedzielę podczas festiwalu.

DJ Bili 

Jego styl grania to kolaż przeróżnych gatunków muzycznych, głównie czarnego brzmienia boom bap rapu, reggae i funk oraz muzyki klubowej. Wszystko jest okraszone dużą ilością skreczy, wielu technik i zabawy z gramofonami.

Grał na jednej scenie z takimi kultowymi artystami jak: KRS-One, TECH N9ne, Tony Touch, Jeru The Damaja, Marco Polo, Apollo Brown, Guilty Simpson, Termanology, Lil Fame of M.O.P., A.Z. czy Skyzoo.

Bili zaprezentuje Wam swoje umiejętności oraz imprezowy kunszt zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w zewnętrznej strefie festiwalowej.

Junior H2O

Kolekcjoner, selektor i miłośnik płyt winylowych.

Za gramofonami od 2005 roku.

Współtwórca krakowskiego sklepu płytowego Records Dillaz działającego od 2011 roku.

Wychowany na rapowych kasetach magnetofonowych. Znany z nietuzinkowej selekcji w bardzo rozległych obszarach muzyki -między innymi: hip hop, funk , downtempo, reagge/dub, breakbeat, nu-skool breakz ,drum’n’bass oraz ragga-jungle .

Zagrał mnóstwo imprez w klubach takich jak :Alchemia, Literki, Pauza, Piękny Pies, Forum Przestrzenie, Hevre, Finka, Bomba, Electric Cafe ,Hala Główna…. Od 2017 można go usłyszeć najczęściej w Hali Głównej gdzie rezyduje.

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystów,
aktualnie mamy zaszczyt gościć ich blisko 400!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2019-06-06T14:42:32+02:00