Loading...

#streetwearnomads tour – kolejny przystanek będzie właśnie u nas! Od jakiegoś czasu #streetwearnomads  to nie tylko tag w social mediach, który w 2016 roku utworzył Zulu Kuki. To przede wszystkim kreatywna przestrzeń i społeczność, mocno zakorzeniona w kulturze ulicznej. Najważniejszym celem było zawsze wyrażanie siebie oraz swoich fotograficznych wizji. W tym momencie to już 28 tys. fotografii oznaczonych tym tagiem w social mediach i co najważniejsze – budująca się, kreatywna społeczność, która dzięki wernisażom i wystawom raz na jakiś czas przenosi się z online’u do realnej przestrzeni.

Łączymy siły z przedsięwzięciem Zulu Kukiego i to właśnie u nas odbędzie się kolejna wystawa zdjęć stworzonych przez miejskich nomadów. Tym razem jej motywem przewodnim będzie: „odmienność/oryginalność“.

Kraków to kolejny, po Gdańsku, przystanek na tegorocznej trasie #streetwearnomads. W najbliższych miesiącach dzięki wsparciu marek PUMA oraz Jameson Irish Whiskey, okazji do takich spotkań oraz kreatywnej, fotograficznej zabawy będzie więcej.

Za oprawę muzyczną odpowiada: SONYA

Partnerem całego projektu jest newonce.net!

Plakat: EWA MOS illustrations

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystów,
aktualnie mamy zaszczyt gościć ich blisko 400!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2018-05-21T22:21:11+02:00