Loading...

POSŁUCHAJŻE — Strefa Dialogu to projekt, który powstał w 2022 roku. Jego pierwszą odsłonę mieliście okazję obserwować podczas 15. edycji Tattoofestu. Poszukujemy wartościowych treści i interesujących osób, które pomogą nam się rozwijać i eksplorować nowe obszary. Jak to w strefie Dialogu — będziemy rozmawiać. Tym razem o tradycjach tatuażu i jego obecności w sztuce, kulturze i show biznesie.

Niedzielne spotkania w Strefie Dialogu – POSŁUCHAJŻE rozpoczęliśmy od rozmowy ze znanymi w branży piercerkami. O kobiecej stronie piercingu opowiadały Anna Małachowska i Beata Kwaśniewska.

Anna Małachowska – twórczyni i właścicielka największego studia piercingowego w Polsce, piercerka z wieloletnim doświadczeniem.
Za cel obrała sobie propagowanie jak najwyższych standardów w piercingu zarówno w jakości pracy, unikalnego spojrzenia na tę sztukę oraz bezpieczeństwa swoich klientów. Kilka lat temu rozpoczęła swoje autorskie szkolenia, które przyczyniły się do rozwoju pięknej sztuki ozdabiania ciała w naszym kraju i poza jego granicami. Jej uczniowie pracują w topowych studiach także na terenie europy a także tworzą autorskie pracownie. Nauczanie okazało się jej pasją, co zaowocowało powstaniem #Familiangie, zrzeszającej jej uczniów tworząc unikalną grupę wsparcia i wiedzy. Angie współpracuje także z najlepszymi artystami z wielu kontynentów czerpiąc od nich wciąż wiedzę i wsparcie merytoryczne.

Beata Kwaśniewska, znana również jako PierceBeti to piercerka z wieloletnim doświadczeniem.
Pracę w tym zawodzie rozpoczęła w Toruniu. Później przekłuwała również w Bydgoszczy oraz Brodnicy. Obecnie jest członkiem sztormowej rodziny w Gdańsku. Profesjonalnie przekłuwa od 2011 roku, a od 2016 rok w rok bierze udział w największej w Europie konferencji dla piercerów – BMXnet Conference. Beata jest prezeską stowarzyszenia Professional Piercers Poland oraz wiceprezeską stowarzyszenia InkedEarth. Jej doświadczenie w pracy jako piercer, wcześniejsze liczne współprace z organizacjami pozarządowymi oraz częste wyjazdy na wydarzenia branżowe pozwoliły jej w 2021 roku zorganizować pierwszą w Polsce konferencję dla profesjonalnych piercerów. Beti nawiązałą współpracę z amerykańskim stowarzyczeniem APP, organizatorami BMXnet oraz licznymi wiodącymi firmami z branży piercingu. Nie zatrzymuje się i dąży do ciągłego rozwoju nie tylko własnego, ale też całej polskiej sceny piercingu.

Posłuchaj i obejrzyj na Spotify!

Śledź nasze treści na YouTube oraz Spotify i bądźcie na bieżąco z naszymi aktualizacjami!

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystek i artystów,
aktualnie mamy zaszczyt gościć ich ponad 500!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2023-08-16T14:49:37+02:00