Loading...

POSŁUCHAJŻE — Strefa Dialogu to projekt, który powstał w 2022 roku. Jego pierwszą odsłonę mieliście okazję obserwować podczas 15. edycji Tattoofestu. Poszukujemy wartościowych treści i interesujących osób, które pomogą nam się rozwijać i eksplorować nowe obszary. Jak to w strefie Dialogu — będziemy rozmawiać. Tym razem o tradycjach tatuażu i jego obecności w sztuce, kulturze i show biznesie.

Strefa Dialogu – POSŁUCHAJŻE to projekt, który został stworzony w 2022 roku. Mieliście okazję być świadkami jego pierwszej edycji podczas 15. edycji Tattoofestu. Poszukujemy wartościowych treści i interesujących osób, które pomogą nam rozwijać się i odkrywać nowe terytoria. Tak jak to ma miejsce w Strefie Dialogu, będziemy prowadzić rozmowy. Tym razem będziemy dyskutować o tradycjach tatuażu i jego obecności w sztuce, kulturze i branży showbiznesu.

Naszą tegoroczną strefę Dialogu zamykała rozmowa o przykrywaniu niechcianych tatuaży.

Konrad Horodecki- Rudy Dziara tatuowaniem zajmuje się od blisko 20 lat, chociaż jak sam twierdzi: w ciągu ostatnich 10 lat nauczył się najwięcej, stawiając wszystko na jedną kartę i dając się ponieść flow i światowi tatuażu. W trakcie tych dwóch dekad przeprosił się już z większością styli, nie mogąc się odnaleźć. Aż wreszcie pewnego dnia opracował i dopracował swój własny styl, łącząc ze sobą – dość niszowe- techniki tatuażu: Blackout oraz White on black w różnych formach jako nowa dziedzina coverów.

Piotr Hryniów ukończył Wydział Stosunków Międzynarodowych – specjalność: Turystyka Międzynarodowa choć nigdy nie pracował w turystyce. Po latach pracy w action sport i organizacji eventów – w roku 2017 trafił do branży tatuatorksiej. 2 lata później rozpoczął projekt „Wojny Laserowe”. Od tego czasu nabierał doświadczenia usuwając setki tatuaży. Jak sam mówi: laserowe usuwanie tatuażu to poważny zabieg i dlatego do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie.

Posłuchaj i obejrzyj na Spotify!

Śledź nasze treści na YouTube oraz Spotify i bądźcie na bieżąco z naszymi aktualizacjami!

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystek i artystów, aktualnie mamy zaszczyt gościć ich ponad 500!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2023-08-29T15:22:41+02:00