Loading...

Na stronie znajdziesz już ponad 400 artystek i artystów, którzy potwierdzili swój udział w tegorocznej edycji Tattoofest. A to jeszcze nie koniec…

Nasz festiwal to doskonała okazja dla miłośników i miłośniczek tatuażu, nie tylko aby zobaczyć prace różnorodne prace na żywo, znaleźć inspirację, ale też wykonać tatuaż na miejscu. Już teraz polecamy zapoznać się z listą artystek artystów, którzy biorą udział w wydarzeniu oraz wybrać stylistykę, w której tatuaż ma być wykonany. W dziale „Artyści i Artystki” znajdują się wizytówki, które po kliknięciu zaprowadzą do strony, fan page’a bądź galerii wybranego tatuatora lub tatuatorki. Następnie należy skontaktować się bezpośrednio przedstawiając swój pomysł i ewentualne materiały dodatkowe czy inspiracje oraz ustalić wszystkie szczegóły dotyczące wykonania. Niektórzy artyści i artystki nie umawiają z wyprzedzeniem, a przygotowane przez nich wzory można obejrzeć dopiero na miejscu w boksach – w takim wypadku o wszystkie detale należy pytać już bezpośrednio na festiwalu. Na miejscu jest także Flash Box, gdzie zgromadzimy wolne wzory i informacje o dostępnych terminach. Nasza ekipa pomoże znaleźć odpowiedni wzór i skomunikuje Cię z tatuatorką lub tatuatorem.

Polecamy zaobserwować nasz profil na Instagramie, gdzie w stories codziennie publikujemy dostępne projekty, flashe, osoby poszukujące modeli i modelek.

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystek i artystów, aktualnie mamy zaszczyt gościć ich ponad 500!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2024-05-21T09:30:21+02:00