Loading...

Cześć wszystkim fashionistom i miłośnikom nietuzinkowej stylizacji! Mam dla was wspaniałe wieści! Tattoofest 2023 będzie nie tylko rajem dla fanów tatuażu, ale także prawdziwym mekką dla osób poszukujących kreatywnych marek modowych i ciekawych akcesoriów.

Na festiwalu będziemy mieć rozbudowaną strefę zakupową, w której znajdziecie wiele super kreatywnych marek modowych. To doskonała okazja, aby odkryć nowe, oryginalne ubrania i akcesoria, które wyróżnią Was z tłumu. Niezależnie od tego, czy preferujecie alternatywny styl, streetwear, vintage czy ekstrawaganckie wzory, na Tattoofest znajdziecie wszystko, czego dusza zapragnie.

Chcemy, abyście poczuli się wyjątkowo i mieli możliwość wyrażenia swojego indywidualnego stylu. Dlatego nasza strefa zakupowa będzie pełna nietuzinkowych ubrań i gadżetów, które ożywią Waszą garderobę. Wybierając się na Tattoofest, możecie być pewni, że znajdziecie tu modne i unikalne rzeczy, które idealnie oddadzą Waszą osobowość. Oprócz modowych odkryć, strefa zakupowa będzie również oferować ciekawe akcesoria, które doskonale uzupełnią Wasze outfity, wyróżnić się z tłumu i wyrazić swoją kreatywność.

Przygotujcie się na prawdziwe szaleństwo zakupowe! Tattoofest 2023 będzie miejscem, gdzie będą królować kreatywne marki, nietuzinkowe ubrania i akcesoria, które podkreślą Waszą indywidualność. Niech Wasza moda mówi o Waszej indywidualności!

#Tattoofest2023 #ModaNietuzinkowa #KreatywneMarki #StrefaZakupowa

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystek i artystów, aktualnie mamy zaszczyt gościć ich ponad 500!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2023-06-07T15:50:15+02:00