Loading...

Zapraszamy do Strefy Graffiti na Tattoofest 2023! Ta część festiwalu jest patronowana przez Galerię Koloru Kraków i obiecuje przynieść wiele koloru, kreatywności i energii do naszego wydarzenia.

Podczas Graffiti Jamu będziesz mieć możliwość uczestnictwa w graffiti jam prowadzonych przez utalentowanych writerów. Dodatkowo, możesz podzielić się swoimi umiejętnościami i inspiracjami podczas otwartych sketch sesji podczas, których będzie można korzystać z mazaków @posca_pl i @montana_colors. Na miejscu będą też dostępne do zakupu farby, markery i albumy. Wykorzystaj tę okazję, by zobaczyć ich pracę na żywo i zdobyć nowe pomysły do własnej twórczości.

Ale to nie wszystko! W sobotę i niedzielę Strefa Graffiti będzie otwarta dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w malowaniu. Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kenami, czekamy na Ciebie! To idealna okazja, by wyrazić swoją twórczość na specjalnie przygotowanych powierzchniach i zainspirować innych uczestników.

@slash.97

@__ironski__

@koza.one

FSIOR

EILEZ / @eilez.one

KRESH / @piotraerograffiti

WADADA / @gosiawadada

KOBIK / @kobik_babyface

DUIR / @dawidirezumi

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystek i artystów, aktualnie mamy zaszczyt gościć ich ponad 500!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2023-05-30T22:14:37+02:00