Loading...

Strefa PPPiercingu

Mimo, że piercing często (mylnie!) postrzegany jest jako dodatek do studia tatuażu, branża ta od kilku lat przeżywa swój ogromny rozkwit, a ozdabianie ciała w ten sposób cieszy się coraz większą popularnością. Właśnie dlatego, na tegorocznym Tattoofeście znajdziecie specjalną strefę poświęconą wyłącznie piercingowi, a stowarzyszenie Professional Piercers Poland w piątą rocznicę swojego powstania zapewni Wam konkretną dawkę piercingowych doznań!

W strefie PPPiercingu będzie mieli możliwość wykonania przekłucia aż u 8 piercerek i piercerów (Gosia i Agata z Kult Tattoo, Doktor i Corolik, Paulina i Julia, Agat, Patrycja).

Nie zabraknie również wystawców z biżuterią najwyższej jakości oraz produktami do pielęgnacji. Będzie to również okazja do zapoznania się z ofertą szkoleniową i porozmawiania o kursach piercingu. Stowarzyszenie zadba także o aspekt edukacyjny, a jego członkowie przeprowadzą wykład pt. “Jak poznać profesjonalnego piercera?”, na który serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów piercingu. Ponadto, w specjalnym boksie PPP osoby, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę o bezpiecznym przekłuwaniu, będą mogły porozmawiać z członkami stowarzyszenia, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania. Wisienką na torcie będzie urodzinowa loteria stowarzyszenia.

Sponsorem strefy PPPiercingu jest firma Trust.

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystek i artystów,
aktualnie mamy zaszczyt gościć ich ponad 500!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2023-05-19T11:56:58+02:00