Loading...

Polecamy najnowsze, bezpłatne wydanie Tattoofest Magazine! Ten tytuł został stworzony w celu wsparcia promocji festiwalu i przez 16 lat rozwinął swoją piękną historię. Przez ten czas magazyn gościł na swoich łamach tysiące artystek i artystów, prezentując ich rozwój i wspierając ich działania. Przybliżył również twórców wizualnych, muzyków, pasjonatów i wiele innych osób, relacjonując blisko 200 różnych wydarzeń branżowych i nie tylko.

Lipcowy numer jest historycznym wydaniem, ponieważ jest ostatnim wydaniem tego tytułu. Jest również najobszerniejszym spośród dotychczasowych numerów. Znajdziecie w nim szczegółową relację z szesnastej edycji Tattoofest Convention. Pierwsza część magazynu to podróż do rzeczywistości festiwalowej – spacer po strefach i galeria zdjęć nagrodzonych prac.

Jeśli nie mieliście okazji osobiście uczestniczyć w festiwalu lub chcielibyście ponownie poczuć tę atmosferę, serdecznie polecamy lekturę materiałów przygotowanych wraz z naszymi gośćmi: Sławomirem Frączkiem, Radosławem Błaszczyńskim, Piotrem Miecznikowskim, Beatą Kwaśniewską oraz twórcami Tattoo Championship. Wszyscy oni są współtwórcami atmosfery tegorocznego festiwalu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem Tattoofest Magazine i czerpania radości z fascynujących historii i wizualnych inspiracji.

Magazyn do pobrania pod linkami:
wersja mobile: cutt.ly/TF192
wersja desktop: cutt.ly/deskTF192

#TattoofestMagazine #FestiwalTatuażu #HistoriaFestiwaliTatuażu

Kontakt

Aleja Zygmunta Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Telefon: Aleksandra Hałatek - +48 793 513 777

W 2006 roku do udziału zaprosiliśmy niespełna 30 artystek i artystów, aktualnie mamy zaszczyt gościć ich ponad 500!

U kogo się wytatuujesz?

ZNAJDŹ SWÓJ STYL
2023-07-13T10:25:43+02:00